Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Урологія»

Урологія
Вважають, що уролог-андролог – це «чоловічий» лікар. Якоюсь мірою правильно, адже цей лікар діагностує та лікує статеві дисфункції (зниження потенції або статевого потягу, відсутність або нестійкість ерекції, передчасне сім'явипорскування), запалення яєчок, головки статевого члена, простати (простатит), аденоми простати, чоловіча безплідність, різні статеві інфекції. Але в урологів консультуються і представниці прекрасної статі, оскільки сечокам'яної хвороби, нетримання сечі, циститу, пієлонефриту та інших урогенітальних запальних захворювань статевих відмінностей немає.
 
Не секрет, що чоловіки зазвичай консервативні – вони неуважно ставляться до свого здоров'я. Зазвичай при виникненні проблем у сексуальній сфері (еректильна дисфункція або порушення потенції, передчасна еякуляція, тобто сім'явипорскування, яке зустрічається у 30-35% чоловіків) сценарій однаковий: на перших етапах захворювання його приємніше вважати тимчасовим – втома, поганий настрій тощо. Потім приходить розуміння, що проблема дійсно є, і далі часто слід реакція у відповідь - різке зниження спроб сексуальних контактів, що саме по собі викликає застійні явища і погіршує ситуацію, провокуючи (особливо в сукупності зі статевими інфекціями) розвиток запальних захворювань органів чоловічої статевої системи: баланопоститу, уретриту, епідидиміту, простатиту (ті, хто стикався з його загостренням, знають, наскільки болісно це захворювання). Адже все не так безнадійно!

Урологічний прийом проводять висококваліфіковані фахівці.

У клініці можна пройти всі етапи діагностики урологічних захворювань:
  1. УЗ дослідження нирок, сечовивідних шляхів, простати, доплерографія судин статевого члена. 
  2. лабораторна діагностика для виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхам: хламідіоз, гарднерелез, мікоплазмоз, уреаплазмоз, трихомонади, гонококи, генітальний герпес та інші; 
  3. визначення онкомаркерів передміхурової залози

Для лікування хронічних та гострих захворювань застосовується комплексний підхід із застосуванням медикаментозної терапії, фізіотерапевтичних методик, зокрема, за показаннями проводиться ультрафонофорез ректальним датчиком при гострому та хронічному простатиті.

Клініка має величезний досвід роботи з профілактичного обстеження та лікування молодих пар. Лікування проводиться разом із гінекологом, що гарантовано дає позитивний результат.

За потреби проводиться консультування висококваліфікованим лікарем-венерологом.
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів