Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Дерматологія»

Дерматологія
Проблемна шкіра – це ознаки різних захворювань, як себорея, акне, так і демодексу, розацеї.
   Безліч причин сприяють появі запальних акне-елементів на шкірі. Для правильної постановки діагнозу і лікування потрібно ретельне комплексне обстеження, що включає консультацію дерматолога, гінеколога, уролога гастроентеролога, імунолога і т.д. У цьому випадку лікарями є причина захворювання, а це майже 50% успіху одужання.
  Особливістю запальних захворювань шкіри є тривалий та хронічний перебіг, що потребує розробки індивідуального поетапного плану лікування.

   Клінічні ознаки шкірних хвороб можна розділити на кілька груп:
  • симптоми з боку всього організму (підвищення температури, загальна слабкість та ін.);
  •  суб'єктивні шкірні ознаки (підвищення та зниження чутливості, свербіж, печіння, стягування шкіри, оніміння, біль тощо); 
  • об'єктивні шкірні симптоми.

   Потрібно знати кожному!
   Причини шкірних хвороб – надзвичайно різноманітні та складні. Шкіра постійно піддається зовнішнім впливам, у тому числі інфекційним (бактерії, віруси, найпростіші, гриби тощо), що може спричинити аномальні зміни.
   Запалення шкіри, свербіж, прищі, вугрі, бородавки – прояви, якими деякі нехтують, вносять не лише певний дискомфорт у наше життя, а й найчастіше є провісниками небезпечних недуг.
   З іншого боку, шкіра тісно пов'язана з внутрішніми органами і тому їх захворювання теж може спричинити патологічний процес.
   Прикладами безпосереднього впливу захворювань внутрішніх органів стан шкіри є її збліднення при анемії, пожовтіння при гепатиті. На шкірі відбиваються різні порушення обміну речовин: цукровий діабет (фурункульоз, свербіж шкіри), вітамінна недостатність (зміна кольору).
   Простежується зв'язок шкірних висипів із порушенням функції залоз внутрішньої секреції: мікседема: в осіб із захворюваннями щитовидної залози, поява вугрів у період статевого дозрівання. Різноманітні шкірні висипки нерідко виникають у хворих із порушеннями у системі кровотворення (лейкози, лімфогранулематози, лімфоми).

Шановні відвідувачі та гості сайту!
Клініка пропонує новітні методики у сфері медичної косметології та дерматології.


Ми виконуємо повний спектр процедур косметологічного спрямування:
  1. Для жирної та проблемної шкіри, сухої та чутливої, шкіри з розширеними капілярами: зволоження, масажі, пілінги.
  2. Мезотерапія, біоревіталізація - процедури, пов'язані з введенням певних речовин внутрішньошкірно, підшкірно або внутрішньом'язово. Методики, які дають швидкий і помітний результат, оскільки активна речовина доставляється безпосередньо в шар шкіри, де в ньому є необхідність. Завдяки ін'єкціям вдається подолати шкірний бар'єр, який не пропускає у глибокі шари активні компоненти для ефективного омолодження, зволоження, тонізації та освітлення шкіри.
  3. Контурна пластика
  4. Уколи ботоксу.
  5. Видалення доброякісних новоутворень (папіломи, бородавки, родимки).

Усі маніпуляції проводить висококваліфікований лікар дерматолог-косметолог за умов клініки за дотримання всіх правил асептики.
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів