Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Масаж»

Масаж
У клініці прийом ведуть лікарі та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. Тут працюють провідні фахівці у своїй галузі: терапевти, невропатологи, психоневрологи, мануальні терапевти, остеопати, ортопеди, рефлексотерапевти, масажисти, дієтологи. Ці лікарі мають справу із найскладнішою з усіх систем організму – із центральною нервовою системою (ЦНС).

     "Усі хвороби від нервів", - так кажуть у народі. Ось далеко не повний перелік проблем, які вирішують лікарі клініки нервових хвороб:
     *    захворювання хребта: хронічний попереково-крижовий радикуліт, гострий попереково-крижовий радикуліт або люмбаго,
шийний радикуліт, сколіоз у будь-якій стадії, порушення постави та ходи,
     *   остеохондроз,
     *   наслідки травм, переломів, у тому числі неправильно зрослих;
     *   тяжкі неврологічні захворювання, головний біль, мігрені, порушення свідомості, депресія, істерія, порушення сну, рухові розлади, невралгії;
  • захворювання суглобів: артрози, артрити, ревматизм (у тому числі, важкі та занедбані стани) 
  • плоскостопість (діагностика та лікування дітей віком від двох років і дорослих), 
  • болі в стопі, гомілки, коліні, стегні, тазі, попереку; 
  • еректильна дисфункція, 
  • функціональна безплідність; 
  • шкідливі звички, 
  • проблеми зайвої чи недостатньої ваги; 
  • грижі міжхребцевих дисків (безопераційне видалення); 
  • порушення опорно-рухового апарату та сколіоз у будь-якій стадії у дітей; 
  • тяжкі неврологічні захворювання (у тому числі дитячий церебральний параліч).

Безумовно, лікуванню передує діагностика, що ретельно проводиться, яка дає повне уявлення про характер захворювання, супутніх недугах. Адже лікувати треба весь організм у цілому – така філософія медицини та лікарів клініки "Здорова сім'я". Крім загальноприйнятих видів діагностики, в нашій клініці є унікальні методики, що дозволяють лікарю вже на першій консультації розібратися в проблемах, з якими пацієнт звернувся, і виробити тактику лікування.

Будь-які розлади ЦНС спричиняють захворювання внутрішніх органів та інших систем. Всім відомо, що підступний і небезпечний ворог наших судин – атеросклероз, який, зрештою, торкається всіх судин, вражаючи органи та тканини організму, призводячи до таких страшних захворювань як інфаркт та інсульт. Але в нашого організму є ще один підступний ворог, який називається остеохондроз. Хтось може заперечити, що це захворювання зустрічається майже у всіх і воно невиліковне, але слава Богу не смертельно – це не інсульт, не інфаркт, не онкологія.

Спробуємо відкрити очі на загальновідомий і такий невідомий остеохондроз.

     "Генеральний штаб" нервової системи - головний мозок, друга ланка - мозок спинний, третя ланка - нерви, які відходять від спинного мозку і йдуть далі до всіх органів. Спинний мозок знаходиться усередині хребта. У ньому закладено численні нервові центри, що регулюють діяльність та відновлювальні механізми всіх наших органів та систем. Між хребцями проходять спинномозкові нерви. Якщо хребець зміщується, він затискає нерв. Звідси тривожний сигнал організму – біль: нерв «неправильно працює», поширюючи «неправильну роботу» на орган, який цей нерв «відповідає». Саме тому робота практично всіх органів прокуратури та систем у тілі людини залежить стану хребта.
     Хребетний стовп людини день у день протягом усього життя зазнає навантажень, які призводять до деформації тіл хребців, сплощення дисків, послаблення зв'язкового апарату, появи міжхребцевих гриж і, як наслідок, болю. Відомо, що до 40-50 років людина стає навіть нижчою на 3-4 сантиметри. Світові вчені, які перемогли страшні недуги минулого, виявилися безсилими перед звичайнісіньким радикулітом! Втім, «звичайність» цього захворювання полягає у його тотальній поширеності. До того ж, остеохондроз, як правило, супроводжується цілим «букетом» внутрішніх хвороб та старінням організму, так що стара аксіома «Всі хвороби від нервів» знаходить нове підтвердження: усі хвороби від нервів, що йдуть від хребта. Статистика невтішна: чотири особи з п'яти зіштовхуються з болями у спині та суглобах.

У чому причина? Найчастіше вона у грізному ускладненні остеохондрозу – грижі диска. Випинання міжхребцевого диска за рівнем ризику нагадує «російську рулетку». Якщо "пощастило", і грижа зміщується в "небезпечному" напрямку, то захворювання протікає майже безсимптомно. Адже така грижа може вклинитися в спинний мозок, погрожуючи паралічем, або блокуванням роботи внутрішніх органів, які безпосередньо залежать від нервових «корінців», що йдуть до них зі спинного мозку. Чи не можна без скальпеля вирішити цю проблему? Можна й треба!

Лікувальні методи, що застосовуються фахівцями клініки "Здорова сім'я" вражають своєю різноманітністю. Мануальна терапія («м'які» методики), всі види масажу – від лікувальних до косметичних та антицелюлітних, структуральна остеопатія, сухе витягування хребта, введення паравертебральної блокади.

В арсеналі лікарів не лише традиційна голкотерапія, а й сучасні методи фізіотерапії. Від лазера та електродії, до введення лікарських речовин безпосередньо в точку (фармакопунктура), що робить лікарську терапію більш ефективною. А також фітотерапія, гомеопатія, медикаментозна терапія: внутрішньовенні та внутрішньом'язові ін'єкції. Умілим та розумним поєднанням цих методів лікарі клініки «Здорова сім'я» подарували життя без болю тисячам хворих. Чи доводилося вам відчувати колись болі в спині, чи мати інші проблеми з хребтом і суглобами? Якщо так, то, на жаль: ви належите до тих 80% населення, яким відомі малоприємні терміни, а саме: «остеохондроз», «сколіоз», «артроз» та інші «ози»
.Отже, хвороба вже порушила тихий і щасливий перебіг вашого життя, ламаючи плани, завдаючи нестерпних мук, змушуючи відчувати свою безпорадність. Повернути здоров'я, відмінне самопочуття та впевненість у своїх силах – ось завдання, яке щодня успішно вирішують лікарі клініки «Здорова сім'я». Їхні знання та досвід, підкріплені чудовим технічним та апаратним оснащенням, дозволяють впевнено вирішувати проблеми центральної нервової системи будь-якої складності.

Якщо хвороби замучили вас, і ви не знаєте, що робити з болем, не засмучуйтесь. Лікарі та фахівці клініки "Здорова сім'я" вам обов'язково допоможуть, бо знають як!
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів