Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Гінекологія»

гинекология 2
Відділення гінекології
 


Що відбувається в сім'ї, коли занедужує чоловік? Він лягає на лікарняний, вся сім'я переходить на шепіт і по черзі сидить біля ліжка «вмираючого». Що ж відбувається, якщо занедужує жінка?
   Вона продовжує готувати сніданок всій сім'ї, відправляє всіх на роботу, до саду, до школи, приводить себе в ідеальний порядок і вирушає на роботу. Так, це реальність. Жінки по-іншому ставляться до свого здоров'я ніж чоловіки. Вони набагато терпиміші. Більшість жінок готові відвідати всіх лікарів, крім одного, але ні за що не зізнаються собі, що їм потрібна консультація гінеколога. Того, хто відповідає за те, що називається жіночим здоров'ям.
   Гінеколог – це один із тих лікарів, до якого краще йти не після того, як пролунав грім. А виробити звичку двічі на рік відвідувати лікаря. Милі жінки, ми знаємо, що Ви дуже зайняті – сім'я, робота, будинок. Але позначте у своїх ділових блокнотах дату відвідин гінеколога.
   Так, є специфічні симптоми та занепокоєння, як лікувати молочницю, які швидше за будь-які запевнення приводять жінок до дверей кабінету лікаря гінеколога, такі як:
  • Порушення менструального циклу
  • Болі внизу живота
  • Виділення з полових шляхів
  • Безпліддя.

   Але часто, незважаючи на відсутність яскраво виражених симптомів, лікар виявляє хворобу. Слова «передрак» та «рак» лякають. Але ці стани не проявляються на ранній стадії і можуть бути виявлені лише при регулярних профілактичних оглядах. Рання діагностика цих захворювань – 100% гарантія сприятливого результату та допомогти може лише консультація гінеколога.
  Щоб уникнути подібних неприємних сюрпризів необхідно регулярно відвідувати гінеколога. Ви можете прийти до лікарів нашої клініки не лише із проблемою – як лікувати молочницю. Ми допоможемо Вам, якщо ви плануєте дитину або підберемо індивідуальну програму контрацепції, що підходить саме Вам. Ми допоможемо Вам легше пережити період гормональної перебудови організму в період згасання яєчників, консультація гінеколога буде дуже доречною та корисною.
   Бути Жінкою – це не лише гарно вдягатися. Бути Жінкою – це насамперед дбати про своє здоров'я, берегти свій жіночий початок.

   З наукової точки зору, гінекологія – це вчення про анатомію, фізіологію та патологію статевих органів жінки. Прямо чи опосередковано ця наука торкається всіх аспектів, пов'язані з дітонародженням. Сучасна гінекологія є складною, комплексною дисципліною, яка зберігає здоров'я представницям прекрасної статі протягом усього життя.
   Ця галузь медицини включає і гінекологічну ендокринологію, і питання планування сім'ї, і проблеми контрацепції, і ведення пацієнток клімактеричного періоду з підбором замісної гормональної терапії, і лікування стресового нетримання сечі, і терапію інфекційних запальних захворювань. Тому було б дивно, якби ми докладно не зупинилися на проблемах, що хвилюють кожну жінку.

Ефективне лікування гінекологічних захворювань в нашій клініці:
 АльгоменореяГонореяМеноррагіяСклерокістоз яєчників
 АменореяГарднерельозМіома маткиСпайковий процес
 Ановуляторний циклГенітальний герпесМікоплазмозСифіліс
 АднекситГіперпролактінеміяМолочницяСальпінгоофорит
 АденоміозДисменореяПорушення менст. циклуТрихомоніаз
 АноргазміяДисплазія слизової оболонкиНаботові кісти
Тазові болі
 Бактеіальний вагінозДиспаріуніяРясні менструації
Токсоплазмоз
 БартолінитСверблячка вульви
ОлігоменореяУреаплазмоз
 БіліЗахворювання, що передаються статевим шляхом
ОофоритФригідність
 БезпліддяЗахворювання маткиОпущення матки і піхвиХламідіоз

Болісні місячні
Захворювання шийки матки
Відсутність менструаціїЦитомегаловірус
Біль при статевому акті
КандидозПолікістоз яєчниківЕктропіон
 ВагінітКіста яєчникаПоліпи шийки маткиЕндометріоз
 ВагинізмКлімактеричний неврозПоліп цервікального каналуЕндометрит
 ВульвитКольпитПоліпи ендометріюЕндоміометрит
 ВульвовагінітКрауроз вульвиПоліпи плацентарніЕндоцервіцит
Виділення із статевих органів
Кровотечі матковіПапіломиЕрозія шийки матки
 Вірус папіломиКондиломиПараметритЕктропія шийки матки
 ГіперандрогеніяЛейкоплакія вульвиПередменструальний синдромЕрітоплакія шийки матки
 ГіперменореяЛобковий педикульозСальпінгітЦервіцит
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів