Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Ендокринологія»

endokrin2
Якщо Вас турбують швидка стомлюваність, плаксивість, перепади настрою, депресія, головний біль, зниження пам'яті, слуху, руйнування зубів, випадання волосся або зайве оволосіння, ламкість нігтів, сухість шкіри, спрага, сухість у роті, тахікардія, підвищення артеріального тиску у горлі або «піску» в очах, часті сечовипускання, судоми в литкових м'язах, поява стрій (розтяжок) на шкірі, переломи кісток, зайва вага або його недостатність, імпотенція, безплідність і навіть хронічні запори – це привід звернутися до лікаря-ендокринолога.
 
 
 Фахівці у цій галузі займаються патологією залоз внутрішньої секреції.
 
 Щитовидна залоза
Щитовидна залоза - дуже важливий орган, який відповідає за безліч складних процесів в організмі. Вона розташована в передній області шиї і складається з двох часток. Ця залоза виробляє гормони, головний компонент яких – йод. Його ми отримуємо з води та продовольства. Через природний брак йоду у ґрунті та воді, порушення у роботі щитовидної залози широко поширені та зустрічаються приблизно у 1 із 20 жителів України. Надлишок, як і нестача йоду, може викликати серйозні порушення у роботі щитовидної залози. Крім того, на діяльність цього органу впливають і гіпофіз з гіпоталамусом – відділи головного мозку, які регулюють роботу всіх залоз внутрішньої секреції та забезпечують гомеостаз (стабільну рівновагу) в організмі.
Основними порушеннями функції щитовидної залози є надмірне вироблення гормонів – гіпертиреоз або недостатнє – гіпотиреоз. Широке поширення (1 на 100 осіб) набули аутоімунні захворювання – дифузний токсичний зоб та аутоімунний тиреоїдит (АІТ). Іноді уражається лише частина щитовидної залози – з'являється кіста чи вузол, які можуть бути доброякісними чи злоякісними, або кілька вузлів – багатовузловий зоб. Повна лабораторна та апаратна діагностика, що виконується в нашій клініці, дозволяє виявити ті чи інші проблеми пов'язані з функціонуванням щитовидної залози, точно поставити діагноз і визначити тактику ведення хворого (особливо при поєднаному ураженні органу).
 
 
Цукровий діабет 
В рамках ендокринологічного обстеження проводиться гормональна діагностика ендокринної функції підшлункової залози, визначення рівня глюкози у крові, глюкозурії, кетонурії, мікроальбумінурії. Також у кабінеті ендокринолога є апарат-жироаналізатор, який визначає індекс маси тіла, відсоток жирової тканини в організмі та її абсолютну кількість у кілограмах, абсолютну кількість м'язової тканини в кілограмах, а також вміст води (біоімпедансометрія). Разом із дієтологом складається індивідуальний план харчування. Підбирається раціональна цукрознижувальна терапія з подальшим контролем якості лікування.
 
 

 
 
 
Надлишкова вага
Негативний вплив надлишкової маси тіла на здоров'я людини відомий із часів Гіппократа. Ожиріння може бути або самостійним мультифакторіальним захворюванням, або синдромом, що розвивається за іншої патології: порушення обміну речовин, гормональний дисбаланс, захворювання шлунково-кишкового тракту (ЖКТ), цукровий діабет. Зараз дуже багато пишуть про різні способи боротьби із надмірною вагою. Вся біда в тому, що переважна більшість людей страждає на аліментарне ожиріння, тобто ожиріння внаслідок неправильного режиму харчування. Його небезпечними та неминучими супутниками є синдром апное уві сні, артрози, порушення менструального циклу, гіперандрогенія, полікістоз яєчників, безпліддя, асоційоване з порушенням продукції статевих гормонів, артеріальна гіпертензія. Та й психологічний фактор відіграє не останню роль: хочеться виглядати молодо і бути гарними, а зайва вага цьому не сприяє.
Ожиріння - абсолютна ознака порушення метаболізму, тобто обміну речовин. Тому нескінченні дієти часто дають лише зворотний результат. А в казки про те, що можна худнути самостійно без шкоди здоров'ю, вірять лише ті, хто хоче бути обдуреним. В арсеналі лікарів «Здорової сім'ї» – препарати, що покращують процеси метаболізму та відновлюють гормональний статус.
Можливості нашої багатопрофільної медичної клініки дозволяє комплексно, колегіально знайти правильний підхід та впоратися з будь-якою проблемою: провести необхідні інструментальні та лабораторні дослідження.
 
 
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів