Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Відділення клініки

Відділення «Венерологія»

Проблемна шкіра – це ознаки різних захворювань, як себорея, акне, так і демодексу, розацеї. Безліч причин сприяють появі запальних акне-елементів на шкірі. Для правильної постановки діагнозу і лікування потрібно ретельне комплексне обстеження, що включає консультацію дерматолога, гінеколога, уролога гастроентеролога, імунолога і т.д. У цьому випадку лікарями є причина захворювання, а це майже 50% успіху одужання.
Докладніше »
Відділення «Гастроентерологія»

Нудота, почуття тяжкості, печія, здуття живота – ці неприємні відчуття знайомі кожному.
Докладніше »
Відділення «Гематологія»
Гематологія

Гематологія — наука, що вивчає захворювання крові людського організму, її функції, будову та фізіологію. Гематологія - розділ медицини, який вивчає будову і функції системи крові, причини і механізми розвитку хвороб крові, а також розробляє методи їх розпізнавання, лікування і профілактики.
Відділення «Гепатологія»
Гепатологія

Гепатологія - це галузь медицини, яка займається вивченням гепатобіліарної системи організму, в яку входять печінку, жовчний міхур і жовчні протоки, а також розробляє методи діагностики, лікування і профілактики даних захворювань. Гепатологія є одним з розділів гастроентерології. Спеціаліст, який представляє цю сферу медицини, - лікар-гепатолог.
Відділення «Гінекологія»

Сучасна гінекологія є складною, комплексною дисципліною, яка зберігає здоров'я представницям прекрасної статі протягом усього життя.
Докладніше »
Відділення «Дерматологія»

Шановні відвідувачі та гості сайту! Клініка пропонує новітні методики у сфері медичної косметології та дерматології. Ми виконуємо повний спектр процедур косметологічного напряму: Для жирної та проблемної шкіри, сухої та чутливої ​​шкіри з розширеними капілярами: зволоження, масажі, пілінги. Мезотерапія, біоревіталізація - процедури, пов'язані з введенням певних речовин внутрішньошкірно, підшкірно або внутрішньом'язово.
Докладніше »
Відділення «Діагностичне відділення»

Багатопрофільна клініка «Здорова сім'я» – це найбільш оптимальне поєднання перевірених практикою традиційних та новаторських методів діагностики. Саме діагностиці ми приділяємо у нашій діяльності особливу увагу, оскільки від її якості, повноти та достовірності залежить, наскільки ефективним буде лікування. Та й сам лікувальний процес починається задовго до свого «видимого старту» – з встановлення правильного діагнозу.
Докладніше »
Відділення «Дієтологія»

Дорогі друзі! У цьому спеціальному розділі нашого сайту ми постараємося доступно та докладно розповісти вам про дієтологію, розкрити секрети боротьби з надмірною вагою.
Докладніше »
Відділення «Інфекційні хвороби»

Інфекціоніст безпосередньо відноситься до такої галузі медицини, як інфектологія. Вона ж, у свою чергу, полягає у вивченні інфекційних захворювань, до яких належать інфекції дихальних шляхів та кишкові інфекції, інфекції зовнішніх шкірних покривів, кров'яні інфекції (трансмісивні інфекції та інфекції нетрансмісивні) та ін.
Докладніше »
Відділення «Кардіологія»

Серцево-судинні захворювання продовжують займати чільне місце у структурі смертності населення України. Гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, порушення обміну холестерину, порушення ритму – виявляються у молодшому віці. Наслідки грипу та ГРВІ – міокардит – часто переноситься «на ногах» і проявляється загальною слабкістю, а в…
Докладніше »
Відділення «Мамологія»

Мамологія – розділ клінічної медицини, яка вивчає захворювання молочної залози у жінок, способи їхньої діагностики та ефективного лікування. Відповідно, мамолог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочної залози.
Докладніше »
Відділення «Масаж»

У клініці прийом ведуть лікарі та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії. Тут працюють провідні фахівці у своїй галузі: терапевти, невропатологи, психоневрологи, мануальні терапевти, остеопати, ортопеди, рефлексотерапевти, масажисти, дієтологи. Ці лікарі мають справу із найскладнішою з усіх систем організму – із центральною нервовою системою (ЦНС).
Докладніше »
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів