Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Кардіологія»

Кардіологія
Серцево-судинні захворювання продовжують займати чільне місце у структурі смертності населення України. Гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, порушення обміну холестерину, порушення ритму – виявляються у молодшому віці. Наслідки грипу та ГРВІ – міокардит – часто переноситься «на ногах» і проявляється загальною слабкістю, а згодом призводить до тяжких ускладнень.

     Кардіологія вивчає хвороби серця та судин, причини хвороби, методи діагностики, лікування та профілактики. Нині серцево-судинні захворювання лідирують у списку основних причин смертності населення у Росії, а й у більшості розвинених країн світу. Вони ж по праву названі хворобами віку. Так-так, це ті самі інфаркти та інсульти, які помилково вважають долею людей похилого віку і зовсім не небезпечними для молодих і сильних.
 
Причини серцево-судинних захворювань.

     Чому ж серце та кровоносна система раптово перестають виконувати свої функції, чому відмовляються працювати? Першопричиною серцево-судинної епідемії є атеросклероз. Цей ворог підступний. Він діє тихо і непомітно, нишком. Холестерин, який щодня надходить до організму, відкладається у затишному місці – на внутрішніх стінках артерій. Спочатку там з'являється найтонша жирова смужка, яка поступово росте і просочується білковими речовинами, повільно перетворюючись на холестеринову бляшку. Найменший розрив оболонки бляшки створює умови для утворення тромбу. А щоб повністю перекрити потік крові, треба зовсім небагато часу. Посудина перестає пропускати кров, і органи і тканини, що залишилися без поживної підтримки, втрачають свої функції. Коли атеросклероз торкається судин мозку, виникає реальна загроза інсульту. Якщо бляшки холестерину локалізуються в коронарних артеріях серця – це пряма дорога до інфаркту, а якщо в ниркових артеріях – до гіпертонії. Буває, що в процесі розвитку захворювання залучаються судини, що несуть кров до м'язів ніг, тоді від нестерпного болю людина не може ходити.
 
     Від атеросклерозу не застрахований ніхто, але є фактори ризику, які збільшують шанси ураження судин. Перший та один з головних – висока концентрація шкідливого холестерину в крові, другий – артеріальна гіпертонія. Багато хто знає, що в них періодично піднімається тиск, але не вважають це захворюванням. Тим часом, від подібних навантажень серцевий м'яз поступово гіпертрофується (збільшується в обсязі), страждають на коронарні судини, а також середні та дрібні артерії. Порушується харчування головного мозку. Часто людина не відчуває підвищення артеріального тиску, навіть голова не болить, а хвороба прогресує.

     Гіпертонія – хвороба цивілізації, і підходити до неї треба цивілізовано: вимірювати артеріальний тиск, за його підвищення до 140 – негайно звертатися до лікаря. Особливо це стосується чоловіків, старших 35-40 років. До групи ризику належать бізнесмени, вчителі, лікарі, представники творчих професій. Стреси на роботі та у повсякденному житті, неправильне харчування, гіподинамія, і, як наслідок, надмірна вага. А ще алкоголь, куріння, віруси, перенесені на ногах інфекції, а іноді й обтяжена спадковість – короткий шлях до інфаркту та інсульту.
 
Повноцінна діагностика дозволяє правильно спланувати лікування.


    Сучасна медична практика допоможе вчасно запобігти розвитку хвороби, а в деяких випадках – продовжити життя. Шлях до одужання починається з діагностики. У багатопрофільній клініці «Альтернатива» проводяться різні функціональні дослідження: ЕКГ, ЕхоКГ, ЕЕГ, можна виконати УЗД судин головного мозку, визначити провідність судин нижніх кінцівок, провести лабораторну діагностику (біохімічний аналіз крові, включаючи визначення рівня «поганого» та «хорошина» обчислення коефіцієнта атерогенності).Але діагностика – це самоціль: встановивши причину захворювання, доктор-кардиолог підбере терапію, спрямовану усунення хвороби. Унікальна авторська методика лазерного лікування гіпертонії, лікарські препарати, збори трав, вітаміни, внутрішньовенний лазер та мембранний плазмоферез, інфузійна терапія дуже скоро поставлять Вас на ноги та дозволять раз і назавжди розпрощатися з недугою.
Своєчасна діагностика, розробка лікувальних та профілактичних заходів дозволить уникнути розвитку хвороби та її ускладнень, Ваше життя буде якісним та повноцінним.

    Висококваліфіковані спеціалісти на базі клініки проведуть всі необхідні діагностичні заходи: ЕКГ, Ехо-КГ, холтерівське моніторування ЕКГ, велоергометрію, дослідження холестерину та ліпідного профілю, консультації інших фахівців при необхідності.

     Хвороба судин - це небезпечне для життя захворювання всього організму в цілому Умови багатопрофільної медичної клініки з денним стаціонаром дозволять підключити до лікування невролога, дієтолога, ендокринолога, психоневролога, позбавити Вас стресу та втоми. Зробіть крок на шляху до власного здоров'я та довголіття.
 
     Отже, якщо з'явився біль за грудиною, задишка, підвищився артеріальний тиск - не можна чекати! Необхідно терміново звернутися до лікаря. А найправильніше – зовсім не чекати появи небезпечних симптомів. Лікарське нагадування про те, що профілактика краще боротьби з бідою, що вже вибухнула, в даному випадку теж не буде зайвим. Друге життя Вам ніхто не подарує, бережіть це, дане Вам одного разу.
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів