Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Мамологія»

маммология
Мамологія

     Мамологія – розділ клінічної медицини, яка вивчає захворювання молочної залози у жінок, способи їхньої діагностики та ефективного лікування. Відповідно, мамолог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань молочної залози. При таких захворюваннях як мастопатія, фіброаденома, мастит, мастоптоз, кіста, ущільнення або підозра на пухлини молочної залози, необхідно звертатися саме до мамолога. Слід пам'ятати, що 90% захворювань молочної залози повністю виліковні, за умови ранньої діагностики та спеціалізованого лікування.

     У Клініці "Здорова сім'я" створено відповідні умови для повноцінної комплексної діагностики та лікування захворювань молочної залози. Насамперед, – це фахівці - мамологи – відомі в Україні фахівці-практики, по-друге, – весь комплекс діагностики захворювань молочної залози: ультразвукова діагностика (УЗД молочної залози), можливість виконання тонкоігольчастої аспіраційної біопсії молочної залози, під контролем УЗД з наступним цитологічним та патогістологічним дослідженням отриманого матеріалу для встановлення остаточного (морфологічного) діагнозу та вибору тактики лікування.

     Зміни у гормональному статусі жінки ефективно визначаються під час проведення додаткових лабораторних обстежень із визначенням рівня гормонів та специфічних онкомаркерів. Методи лікування можуть бути як консервативними (з використанням лікарських засобів), так і оперативними (хірургія молочної залози), коли це потрібно.

     Мамологія – клінічний напрямок, який поєднує зусилля різних фахівців для пошуку правильної відповіді на клінічну проблему, тому в процесі обстеження можуть знадобитися консультації суміжних фахівців: ендокринолога, гінеколога, хірурга, які також є частиною професійної команди клініки "Здорова сім'я".
     Основний принцип поведінки при підозрі на патологічний процес у молочній залозі – не зволікати та звертатися до лікаря!
     Пам'ятайте – рання та ефективна діагностика це 90% успіху! Тому елементарне систематичне самообстеження молочних залоз – перший крок до запобігання тяжким захворюванням молочної залози.

     Міжнародні експерти вважають проведення мамографії обов'язковим - жінкам віком до 40 років за наявності показань і старше 40 років - не рідше ніж 1 раз на 2 роки, жінкам із групи ризику (наприклад: рак молочної залози у найближчих родичів) - щорічно. Періодичність відвідування мамолога залежить від віку жінки, спадковості, наявності гінекологічних захворювань та, звичайно, скарг, пов'язаних із молочною залозою. Жінкам після 30 років, у яких відсутні скарги, варто відвідувати мамолога 1 раз на 2 роки. Коли є мастопатія – 1 раз на рік чи частіше.
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів