Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Отделение «Рефлексотерапія»

Рефлексотерапія
«Східна медицина має старовинні традиції, що склалися в Тибеті, Монголії, Індії, Китаї, Японії на основі лікувальної практики, прийоми та тонкощі якої складалися протягом тисячоліть. Основною їх особливістю є мобілізація власних ресурсів організму, активне залучення хворого до лікувального процесу, мінімальне використання медикаментів, оскільки алергізація населення, споживання великої кількості лікарських засобів, лікарська непереносимість, так само як і лікарська залежність, стають важливою проблемою сучасної медицини...» Академік Б.В. Петровський
 
 Рефлексотерапія – наука, фундаментальні основи якої спираються на біоенергетику. Згідно з канонами останньої, тіло людини складається з різних енергосистем, між якими відбувається взаємодія за певними законами. Застосовуючи ті чи інші методи лікування, лікар допомагає відновити порушену енергетичну рівновагу.
Різні органи та системи проектуються на певні ділянки шкіри - акупунктурні точки, які при появі найменших збоїв у роботі організму за рахунок меридіональних зв'язків починають відразу реагувати на ці збої. Важливо те, що реакція в аккупунктурних точках розвивається ще на стадії функціональних порушень, тобто задовго до появи органічних змін в організмі. Виявляється вона як зміни розміру, магнітного поля, температури, електричного опору, швидкості біохімічних реакцій, клітинного складу акупунктурних точок. Більше того, при деяких захворюваннях акупунктурні точки можуть збільшуватися і зливатися в зони підвищеної больової чутливості, які лікарі називають зонами Захар'їна-Геда.
Виникає питання: а як же пов'язані акупунктурні точки з нашими органами та системами? У ході досліджень було встановлено, що цей зв'язок здійснюється через складну мережу енергоканалів, і будь-яка мінімальна зміна в органі негайно передається системою цих каналів до акупунктурних точок.
 
 Методи рефлексотерапії

Саме поняття рефлексотерапії має збірний характер. Воно включає велику кількість різних лікувальних прийомів і методів впливу на рефлексогенні зони і власне акупунктурні точки. В арсеналі фахівців багатопрофільної клініки «Здорова сім'я» є:
 
 • голкотерапія; 
 • аурикулотерапія;
 • фармакопунктура.
 
Рефлексотерапія успішно застосовується при захворюваннях:
 • серцево-судинної системи (ІХС, атеросклероз, облітеруючий ендартеріїт, гіпертонічна хвороба); 
 • нервової системи та при психоемоційних розладах (невралгії, мігрень, депресії, неврози, хронічна втома, стани після стресів, зниження пам'яті); 
 • ендокринної системи та при порушенні обміну речовин (хвороби щитовидної залози, ожиріння, цукровий діабет та його ускладнення, гормональні розлади); 
 • органів травлення (гастрит, виразкова хвороба, захворювання печінки, панкреатит, холецистит, коліт); 
 • ЛОР-органів (отит, риніт, синусит, гайморит, ларингіт, аденоїди);
 • органів дихання (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма); 
 • кістково-м'язової системи (артроз, артрит, остеохондроз), а також різних патологічних станів після травм та операцій; 
 • шкіри (алергія, дерматит, екзема, псоріаз); 
 • сечостатевих органів (пієлонефрит, цистит, простатит, аденома передміхурової залози, зниження потенції, енурез); 
 • гінекологічного профілю (аднексит, ендометрит, кольпіт, порушення менструального циклу, мастопатія).
 
Безперечно, панацеї від усіх хвороб людство не винайшло. І хоч би яким чудовим був той чи інший терапевтичний метод (яким є рефлексотерапія), як правило, пацієнта слід лікувати, поєднуючи різні способи, використовуючи комплексний підхід до хворого організму.

 У багатопрофільній клініці «Здорова сім'я» східні методики чудово доповнюють сучасні досягнення у діагностиці та лікуванні, що дає свої позитивні результати.
Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Клініка пропонує різноманітні форми співпраці для корпоративних клієнтів.

Докладніше »
Словник термінів