Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Юмейхо Терапія

Юмейхо Терапія
Загальний ефект від терапії Юмейхо це:
- зняття емоційної та фізичної напруги
- Поліпшення мікроциркуляції в тканинах
- відновлення рухливості у суглобах
- Поліпшення еластичності в м'язах
- Відновлення центру тяжкості тіла
- Поліпшення роботи внутрішніх органів
- підняття настрою та підвищення працездатності
Під час сеансу Юмейхо терапії проробляються всі суглоби від голови до пальців ніг, розминаються м'язи всього тіла, впливають на основні нервові «стволи», які, як правило, збігаються з енергетичними меридіанами людини. В основі теоретичних передумов Юмейхо терапії лежить давнє вчення про рівновагу. Основний ефект походить від корекції положення тазових кісток. При зміщенні правої або лівої тазової кістки навіть на невелику відстань у вертикальній площині відбувається порушення рівноваги тіла, зміщується центр ваги. Це призводить до «перекошування» в праву, або в ліву сторону, до порушення анатомічного стану скелета, мускулатури, внутрішніх органів і, зрештою, є причиною багатьох захворювань, поганого самопочуття, швидкої стомлюваності, погіршення настрою. Комплекс прийомів під час сеансу дозволяє вирівняти таз та відновити нормальне положення центру тяжкості. Таким чином курс Юмейхо терапії дозволяє не тільки зняти втому та покращити настрій, але й вирішити досить серйозні проблеми зі здоров'ям.
Всі прийоми Юмейхо терапії виконуються м'яко, під час різних маніпуляційних дій виникає характерне суглобове клацання, але при цьому пацієнт не відчуває болю чи дискомфорту.«Хруст» відбувається природно і не насильно. Для виключення травматизму та побічних ефектів фахівець під час процедури проводить опитування про можливі протипоказання та визначає стан м'язів та об'єм руху в суглобах. Пацієнт під час сеансу відчуває лише позитивні емоції, комфорт та розслаблення. У сеансі можна простежити елементи тайського масажу, масажу шиацу, мануальної терапії, рефлексотерапії.
До цього часу система розвивалася і поширювалася професором Масаюкі Сайонжі із Токіо. Метод унікальний комплексністю підходу та простотою. Система була народжена та використовувалася у стінах Шаоліньського монастиря для лікування та відновлення ченців після важкої роботи та тренувань.