Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Вакуумний лімфодренажний апаратний масаж

massaz
Дерматонія тіла є вакуумним рефлексотерапевтичним методом лікування шкіри з використанням спеціального апарату. Для процедури використовуються насадки різного розміру, з тефлоновими кульками, що обертаються, що дає можливість переміщати їх у всіх напрямках.

Дія апарату спрямовано корекцію фігури; моделювання силуету; лікування целюліту; зменшення обсягів; нормалізацію адекватного лімфотоку; підвищення імунітету.

Такого ефекту можна досягти лише на спеціальному апараті CFK SKINTONIC. Перевагами даного методу є відсутність побічних ефектів та стійкі, тривалі результати.

Це процедура лікування шкіри обличчя та тіла, а також оздоровлення всього організму, яка поєднує декілька видів впливів протягом одного сеансу:
Рефлексотерапевтичний вплив. Шкіра - це екран, на якому відображаються будь-які порушення в роботі внутрішніх органів і, впливаючи на рефлексогенні зони шкіри, які є проекціями внутрішніх органів, ми досягаємо лікувального та профілактичного ефекту.

Депресомасаж - це вакуумний масаж, який створює гіперваскуляризацію в тканинах, підвищує швидкість обмінних процесів, насичує тканини киснем, має дефіброзуючу дію, сприяє розщепленню жирової тканини, також супроводжується ефектом пілінгу. Масаж безболісний і по ефективності можна порівняти з сімома сеансами мануального масажу.

Депресодренаж - вакуумний лімфатичний дренаж високої точності, що забезпечує виведення зайвої рідини, шлаків, токсинів та продуктів життєдіяльності клітин.

Які проблеми можна вирішити?
Целюліт до 3 стадії включно.
Апельсинова кірка.
Моделювання силуету.
Розтяжки.
Рубці.
Набряклість ніг.
Зняття больових синдромів (м'язи, суглоби, хребет).