Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Ультрафонофорез

Ультрафонофорез – одночасний вплив на організм ультразвуком та лікарськими препаратами.
Ультразвукові коливання збільшують проникність шкіри частинок лікарської речовини. Вони легко проникають в організм і накопичуються, утворюючи «шкірне депо», потім ліки поступово з депо надходять у кров.

Під впливом ультразвуку косметичні препарати проникають у глибші шари шкіри. Такого ефекту досягти без ультразвукової терапії не завжди просто. Часто буває, що пори в людини забиваються, або їх проникність мало велика. Та й далеко не весь крем, який ми наносимо, добре поглинається шкірою. При застосуванні ультрафонофорезу косметика вбирається краще і ефект від її застосування значно помітніший.

Апарат для фізіотерапії комбінований "МІТ-11" призначений для лікування пацієнтів з використанням низькочастотного ультразвуку та імпульсного або середньочастотного магнітного поля, у поєднанні з оптичним потоком червоного та інфрачервоного (синього) спектру.
Ультразвук є унікальним фізичним фактором, що забезпечує мікромасаж на рівні тканини та клітини, що призводить до збільшення мікроциркуляції в ділянці впливу та збільшення швидкості протікання біохімічних реакцій.

Магнітне поле в поєднанні з оптичним потоком має яскраво виражену протибольову та протинабрякову дію.

Окрім унікального поєднання перерахованих факторів, апарат МІТ-11 забезпечує:
можливість трирівневого принципу впливу, тобто.одночасного на центральну нервову систему (проекція довгастого мозку), переферичную нервову систему (сегмент хребта) і сам орган чи його проекцію

резонансного принципу на орган чи функціональну систему загалом.

Найбільш ефективний апарат при лікуванні:
захворювань опорно-рухового апарату;
больових синдромів та запальних процесів;
гінекологічних та урологічних захворювань;
захворювань ЛОР органів;
розгладжування зморшок та корекції ваги (лікування целюліту).
Додатково апарат забезпечує ультразвукове шліфування та чищення шкіри, а також проведення ультрафонофорезу лікарських препаратів та кремів.