Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Центр ендокринології та обміну речовин

endo
У «Центрі ендокринології та обміну речовин» клініки «Здорова сім'я» Ви маєте можливість отримати весь спектр діагностичних, лікувальних, профілактичних заходів.

На базі клініки «Здорова сім'я» створено «Центр ендокринології та обміну речовин»
Основні напрямки роботи центру

1. Діагностика та лікування цукрового діабету 2 типу
Цукровий діабет входить до трійки захворювань, що найчастіше призводять до інвалідизації населення (атеросклероз, рак та цукровий діабет). Актуальність проблеми зумовлена масштабністю поширення цукрового діабету. На сьогоднішній день у всьому світі зареєстровано близько 200 млн. випадків, але реальна кількість хворих приблизно в 2 рази вище.
Небезпека діабету – пізнє виявлення, коли розвинулися ускладнення із боку всіх органів прокуратури та систем.

2. Метаболічний синдром.
Проблема сучасного покоління – надмірна вага, ожиріння, малорухливий спосіб життя, що призводять до порушення вуглеводного та жирового обміну, підвищення артеріального тиску, безпліддя.

3. Захворювань щитовидної залози.
Хвороби щитовидної залози – найбільш поширені недуги, пов'язані зі збоями у роботі ендокринної системи.
Аутоімунний тиреоїдит, тиреотоксикоз, гіпотиреоз, гіперплазія щитовидної залози, вузловий зоб, утворення щитовидної залози – у центрі проводиться весь спектр діагностичних та лікувальних заходів.

4.Профілактика та лікування остеопорозу — німої епідемії нинішнього століття, яка за своєю медико-соціальною значимістю посідає 3 місце після серцево-судинних захворювань та цукрового діабету через високий ризик виникнення остеопоротичних переломів, які призводять до інвалідизації та суттєво впливають на тривалість життя.

5. Ендокринна гінекологія.
Клімакс, передклімактеричні зміни в організмі, порушення менструального циклу, безплідність, гірсутизм - стани, що потребують комплексного підходу, спільного спостереження ендокринолога, гінеколога, невропатолога.

У центрі консультують провідні фахівці України та міста Києва.

Керівник проекту:
Доктор медичних наук, професор кафедри Ендокринології та обміну речовин НМУ ім. Богомольця, заслужений лікар України, лікар вищої категорії Комісаренко Юлія Ігорівна
Консультанти Центру:
Доктор мед.наук, професор, лікар вищої категорії, хірург-ендокринолог, керівник відділу хірургії ендокринних залоз Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренко Коваленко Андрій Євгенівович.
Кандидат медичних наук, лікар-ревматолог вищої категорії Матюха Микола Тимофійович.
Лікар – ендокринолог вищої категорії Мурашова Богдана Юріївна;
Лікар – ендокринолог вищої категорії Січінава Лія Шотівна;
Лікар гінеколог – ендокринолог найвищої категорії Курбацька Ольга Володимирівна.
Лікар-ендокринолог, спеціаліст УЗ діагностики вищої категорії Лівкутник Олександр Євгенович.