Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Точковий масаж Шіацу

Точковий масаж шиацу   Точковий масаж - це пальцеве натискання на біологічно активні точки та зони. Ці зони розташовані по всьому тілу і знаходяться між м'язовими пучками, на сухожиллях, у суглобах, поглибленнях кісток, а також у тих місцях кровоносних артерій, де прощупується пульс.

   Біологічно активні точки, відповідно до шиацу на морфологічному рівні, відрізняються від інших точок шкіри підвищеною електропровідністю та температурою. Вони не пов'язані з нервовими волокнами безпосередньо, але при натисканні з'являються характерні прояви поколювання, оніміння та тепла, що викликається викидом у навколишнє середовище зайвою для організму енергії, що виробляється печінкою, серцем, шлунком, мозком та ендокринними органами.

   При ушкодженні органів після обмороження, опіку, різних захворюваннях, як стверджує шиацу, організм не має можливості викинути вироблену енергію і повинен якимось чином переробляти її на шкоду своєму здоров'ю. Далі організм поступово починає "згоряти" від своїх власних заблокованих енергій.

  Організм у точковому масажі шиацу розглядається як єдина біологічна та енергетична система, забезпечена комунікацією ендокринно-гормонально-електролітних взаємозв'язків. Зараз у всьому світі дуже популярні і широко застосовуються такі методики (рефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія), які не так лікують людину, скільки стимулюють власні сили організму, налаштовуючи його на самолікування та самовідновлення. Техніка точкового масажу – це багаторівнева система оздоровлення.