Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Лікувальний масаж

Історія виникнення масажу (араб.-«ніжно натискати», грец.-«стискати руками») лише підтверджує – диво дотику прийшло до нас із глибокої давнини. Раніше мистецтву масажу навчали лише у храмах.

Масаж – це приємна потреба та бажаний відпочинок. Доглядаючи своє тіло, ми виявляємо повагу до себе, і роки приносять не старість, а зрілість.

Ми пропонуємо найбільш ефективний та приємний комплекс профілактичних та оздоровчих процедур. Фахівці нашої клініки проведуть діагностику, підберуть індивідуальну, оптимальну, відновлювальну програму для догляду за вашим тілом. Це ефективно для моделювання силуету, лікування целюліту, лікування рубців та розтяжок, ліфтингу, зняття набряків, лімфодренажу, антистресової терапії, реабілітації після операцій та травм.

У нас у клініці на високому професійному рівні проводиться комплекс профілактичних та лікувально-оздоровчих заходів за таких захворювань опорно-рухового апарату, як:
остеохондроз; сколіоз; грижі міжхребцевих дисків; люмбалгії; головні болі; болі в спині та кінцівках; захворювання суглобів та м'язів; спортивні травми.

У нашій клініці працюють найкращі фахівці м. Києва.
Слід зазначити, що основним принципом роботи співробітників нашої клініки є комплексний та індивідуальний підхід до діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату кожного пацієнта.
Результати не забаряться.
Масаж – один із шляхів до фізичної досконалості та духовного щастя.
Може це і ваш шлях?