Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Чи видаляти мигдалики дитині?

Горбачова Ганна Дмитрівна
Горбачова Ганна Дмитрівна
Отоларинголог, ПРОВІДНИЙ спеціаліст
Лікар вищої категорії
Медичний стаж 35 лет

Вартість прийому 750 грн.Записатися на прийом
«Дітлахи часто хворіють на запалення мигдаликів. Лікарі рекомендують видалити їх. Але я чула, що таке розв’язання проблеми не найкраще. Що рекомендує у таких випадках народна медицина?» - запитує Орися Іваник, Рівненська обл.

Для хлопчиків операція особливо небезпечна

Народна медицина проти видалення мигдаликів. Насамперед їх треба лікувати. Адже як щитоподібна залоза є щитом від захворювань нервової системи, так тонзили (мигдалики) є своєрідними воротами до організму людини. Зникають ворота — і організм відкритий для усіх інфекційних захворювань. Вхопила дитина холодного повітря — і в неї вже бронхіт. Якщо у дитини видаляють мигдалики, то на все життя залишається хворою носоглотка, непокоїть нежить, людина гугнявить.

Особливо небезпечно, коли видаляють мигдалики у віці до семи років. Адже така операція впливає на діяльність усіх залоз дитини. А власне тоді триває розвиток організму малюка. До нього треба ставитись на той час надзвичайно бережно, лікувати, не завдаючи болю. Для хлопчика така операція ще небезпечніша, бо впливає й на те, яким він стане чоловіком. До семи років хлопчик має бути неоперованим.

Лікувати мигдалики ультразвуком — небажано.

Бувають випадки, коли після лікування методами офіційної медицини (зокрема і ультразвуком) збільшені, наповнені гноєм мигдалики звужуються, стають тугими, але всередині залишається гній. А це вже інфекція на весь організм: серце, нирки… Аналізи показують наявність лейкоцитів, хоча мигдалики нібито у нормі. А причина — гній, який не вийшов із тонзил. У такому випадку треба лікувати весь організм.

Зміцнюйте імунітет вашої дитини.

Аптека «Зелена планета» пропонує лікарський засіб «Iмуннат». Це імуномодулятор, який підсилює захисні функції організму, тобто зміцнює імунітет дитини. І тоді сам організм починає боротися з хворобою. Є в аптеці й ліки, які безпосередньо діють на хворі мигдалики — тонзилан. Цей препарат знімає запалення, а відтак виходить гній, тонзили очищаються.

Народні методи лікування

Якщо людина не має змоги придбати ліки в аптеці, то вдома завжди знайдуться лікарські рослини. Скажімо, шавлія лікарська чи корінь аїру, ромашка або евкаліпт (заварити і полоскати горло). Можна приготувати полоскання з кори верби. Трохи гіркувате на смак, але ефективність висока. Де взяти кору? Продаються на базарах вербові котики. Дві лозинки заварили — і вже маєте ліки. Або, скажімо, таке полоскання: на склянку води 2-3 краплини йоду, трошки солі або соди харчової. Народна медицина пропонує також заварювати квітки картоплі: дуже добре знімає запальні процеси і охриплість. Але треба бути обережними, бо квіти отруйні. Щоб зняти отруйність, їх необхідно прокип’ятити (на півлітрову банку — чайну ложку подрібнених квітів).

Ефективні також інгаляції. Дуже обережно, щоб дитина не обпеклася, дати їй подихати гарячою парою ромашки (посадити над каструлею, в якій заварена трава, накрити простирадлом). Для такої мети дуже корисна і картопля, зварена «в мундирах». Лікує не тільки мигдалики, а й носоглотку, бронхи, застудні захворювання.

При публикации статьи информация об авторе и ссылка на сайт обязательна.

Copyright©2009-2011 Горбачева А.Д. Все права защищены. All rights reserved.