Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

ДІАБЕТ. ЯК ЗНИЗИТИ ЦУКОР КРОВІ СПЕЦІЯМИ? СЕКРЕТИ ЗДОРОВ'Я ТА ДОВГОЛІТТЯ.

Спеції
КОРИЦЯ
Давно відомо, що кориця покращує багато функцій організму, вуглеводний обмін – зокрема. Вона покращує стан нервової системи, підвищує нашу витривалість, покращує пам'ять, швидкість мислення, стан кровотворної системи (корисна при лікуванні анемій), покращує стан зору, стан волосся, нігтів та підвищує імунітет.
Крім того, кориця покращує ліпідний спектр, знижує рівень поганого холестерину (ліпопротеїдів низької щільності). Також кориця має знеболюючий та протизапальний ефект. У кориці міститься велика кількість заліза, міді, марганцю та кальцію.
Кориця крім того, що знижує рівень цукру в крові, також підвищує чутливість до інсуліну. Все це сприяє зниженню інсулінорезистентності та зменшенню маси тіла.
Скільки кориці корисно вживати? - У середньому чверть чи половинку чайної ложки, але не більше однієї чайної ложки на день. Корицю можна додавати в чай, каву, какао, каші, запіканки, запечені овочі та фрукти.

КУРКУМА
Куркума має знеболюючий, протизапальний, антиоксидантний ефект, знижує рівень холестерину, покращує роботу нервової, імунної системи, стабілізує артеріальний тиск, покращує в цілому роботу серцево-судинної системи. Куркума багата на залізо, марганець, мідь, калій, вітаміни групи В і Е.
Як куркума впливає на вуглеводний обмін: вона підвищує чутливість до інсуліну та знижує вироблення глюкози печінкою. Це призводить до зниження маси тіла та зменшення почуття голоду.
Куркуму можна вживати в середньому 2,0 - 4,0 гр на добу у вигляді спеції.

ПЕРЦІ
Чорний перець, Червоний перець, кайєнський перець, білий перець. Усі перці стимулюють обмін речовин, знижують рівень цукру крові, сприяють зниженню ваги. Однак слід пам'ятати, що всі приправи смачні, це може сприяти збільшенню розміру порцій їжі. Тому розмір порції потрібно контролювати.

ЧАСНИК
Часник багатий на вітаміни групи В (присутні всі вітаміни цієї групи), вітаміни С, Е, К, D, РР, А і мінералами калій, кремній, фосфор, кальцій, натрій, магній, сірку, хлор, бор, ванадій, германій, кобальт, марганець, молібден, мідь, хром, рубідій, залізо, цинк, фтор, селен та інші. З іншого боку, часник багатий фітонцидами, тобто. часник має потужну противірусну, протибактеріальну дію, підвищує опірність організму, покращує імунітет.
Також часник знижує рівень холестерину, стимулює роботу нервової системи, покращує пам'ять, емоційне тло, покращує загоєння ран, нормалізує в'язкість крові, перешкоджаючи таким чином розвитку тромбозів. Серцево-судинна та нервова системи, будучи системами-мішенями при захворюванні на цукровий діабет, отримують прямий підтримуючий вплив при достатньому вживанні часнику з їжею. Виразкова хвороба та гастрити у стадії загострення є протипоказанням для вживання часнику.

Дорогі друзі, правильно харчуйтеся, вживайте більше спецій! Більш детальну інформацію та рекомендації щодо використання медикаментозних препаратів для лікування цукрового діабету 2-го типу Ви можете отримати на консультації лікаря-ендокринолога.