Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

ТАУРИН - як покращити своє здоров’я?

Гордієнко Юлія Вікторівна
Гордієнко Юлія Вікторівна
Терапевт, гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Медичний стаж 24 года

Вартість прийому 750 грн.Записатися на прийом
ТАУРИН - як покращити своє здоров’я?

     У житті кожного з нас постійно виникають стресові ситуації. Це й напруга на роботі, й погані новини по телевізору або в соцмережах, і навіть гучні сусіди. Сукупність неминучих реакцій організму на такі фактори призводить до підвищення навантаження на організм, зниження імунітету, може посилювати наявні проблеми зі здоров'ям і стати причиною нових.

     Розумові та фізичні перевантаження, стримані емоційні прояви призводять до того, що людина відчуває напругу, а тривога, занепокоєння і нервозність стають його постійними супутниками. Це не просто поганий настрій. Психологічний стан неминуче супроводжується фізичним дискомфортом. Поступово руйнується гармонія між зовнішнім і внутрішнім світом, а це – дуже короткий шлях до депресії та психосоматичних захворювань.

     Існує чимало засобів для подолання вище указаних симптомів. Серед них біодобавки – натуральні комплекси на основі екстрактів трав, вітамінів і мінералів. Вони зміцнюють нервову систему і роблять організм більш стійким.

Один із відомих засобів покращення фізичного стану та нервової системи є Таурин.
Оскільки ця амінокислота міститься в багатьох людських органах, включення її в раціон може справити позитивний вплив на стан здоров’я і функціонування всіх систем. До числа корисних властивостей Таурину відносять :

     Таурин може продовжувати життя людей з серцевою недостатністю, життя хворих на цукровий діабет - внаслідок захисту серця. Він грає важливу роль в захисті клітин від ушкоджень, робить неоціненну роботу з підтримки основних функцій мозку. Деякі дослідження показали, що таурин може діяти як нейромедіатор. Тому він ефективний від перевтоми, для людей, які страждають безсонням і при застуді, що супроводжується проблемами зі сном. Завдяки протизапальному та антиоксидантному ефекту таурин може бути ефективний при астмі, набряках, бронхіті, отиті.

     Лікар Гордієнко Юлія Вікторівна допоможе підібрати відповідну дозу препарату та визначити режим прийому таурину відповідно до Вашого віку та стану здоров’я.

ОБЕРЕЖНО: САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я