Найцінніше – здоров'я, і його можна
довірити лише професіоналам

Гарячі пропозиції-30%

Україна, м. Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3–5

(044) 235-235-8

Меню

Акція на консультацію та комплексне обстеження у лікаря-кардіолога Атаманенко О.

Акція Атаманенко ОА
Атаманенко Олег Анатолійович
Кардіолог. Провідний фахівець. Головний кардіолог м. Києва 1996–2008 р
Лікар вищої категорії
Медичний стаж 39 років
      Доктор терапевт-кардіолог, спеціалізується на лікуванні хвороб у галузі терапії та кардіології. Проводить лікування та діагностику захворювань внутрішніх органів, дихальних шляхів, порушення кровообігу та серцево-судинної системи.
      Основні напрямки роботи лікаря за спеціальністю: діагностика та лікування захворювань серцево-судинної системи, гострих та хронічних станів у кардіології, інтенсивна терапія при декомпенсації серцевої недостатності, контроль стану хворих з серцевою недостатністю, профілактика декомпенсації, після перенесеного інфаркту міокарда, профілактика та лікування гіпертонічної хвороби, корекція факторів ризику лікування порушень провідності та ритму серця, функціональна діагностика в кардіології, сучасна антикоагулянтна терапія.
       Лікар вищої категорії володіє такими навичками, як: запис та розшифрування ЕКГ, велоергометрія, добове моніторування ЕКГ та артеріального тиску, ехокардіографія, чресхарчова електрокардіостимуляція. Здійснює консультативний прийом дорослих пацієнтів. проводить такі процедури як: холтерівське добове моніторування, електрокардіограму, вимірює артеріальний тиск.
       Займається постановкою та розшифровкою отриманих даних, формує висновки у пацієнтів різних вікових груп з функціональними та органічними порушеннями серцево-судинної системи, також робить аналіз результатів електрокардіограми, ехокардіографії, велоергометрії, результатів гастроскопії, спірографії (функції зовнішнього дихання) та ін.
       Олег Анатолійович приймає пацієнтів кардіологічного та терапевтичного профілю. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні порушень серцевого ритму, тяжкої серцевої недостатності, всіх типів стенокардії, гіпертонічної хвороби, а також захворювань органів дихання. Консультує передопераційних пацієнтів, проводить оцінку факторів передопераційного ризику та підбір адекватної медикаментозної терапії.
 

Чекаємо Вас у нашій клініці
Понеділок – П’ятниця з 08:00 до 18:00
Субота – з 08:00 до 14:00

Запис за телефонами: (044) 235-235-8, (044) 234-92-11, (093) 314-62-21, (068) 314-62-2
  З послугами, які надає наша клініка «Здорова сім’я» Ви зможете ознайомитись на сайті:
zdorovayasimya.comНаша команда:
https://zdorovayasimya.com/vrachi